"Kauno-Algirdo" kvartalas

"Kauno-Algirdo" kvartalas, esantis Kauno gatvėje 16, Vilniuje, yra unikali ir dinamiška gyvenamoji vieta, idealiai tinka tiems, kurie nori gyventi miesto centre su puikia prieiga prie senamiesčio ir kitų svarbių objektų. Šis modernus daugiabučių namų kompleksas, esantis vos už vieno kilometro nuo Vilniaus rotušės, siūlo įspūdingą vaizdą ir patogų susisiekimą su bet kuria miesto dalimi, nes aplink yra daug viešojo transporto stotelių.

Kvartalą sudaro 12 korpusų, kurių aukštis svyruoja nuo keturių iki vienuolikos aukštų, ir jame yra 298 butai, nuo vieno iki penkių kambarių, su balkonais. Taip pat yra vienas korpusas, skirtas komercinėms patalpoms ir biurams. Požeminė automobilių stovėjimo aikštelė turi 366 vietų, o antžeminėje dalyje yra dar 25 vietos.

"Kauno-Algirdo" kvartalas yra suplanuotas atsižvelgiant į šiuolaikinius gyvenimo poreikius, suteikiant galimybę įsirengti butus pagal asmeninius poreikius. Techniniai duomenys apima šarvo duris, domofonus, centrinį kolektorinį šildymą su individualia apskaita, plastikinius langus, radiatorius ir infrastruktūrinės paskirties įvadus.

Papildomai kvartalas pasižymi patogia infrastruktūra, esančia netoli miesto centro, mokyklų, universitetų fakultetų ir įvairių mokymosi įstaigų. Ši vieta idealiai tinka tiek šeimoms su vaikais, tiek jauniems specialistams, norintiems gyventi miesto širdyje.